ЛІЧИЛЬНИКИ ПОВІРЯТИМУТЬ, НЕ ЗНІМАЮЧИ

Повірка лічильників води відтепер здійснюватиметься безпосередньо вдома у споживачів. Відповідне рішення 14 липня затвердили на засіданні виконавчого комітету міськради. Відтак, засоби обліку перевірятимуть не знімаючи. Нова послуга комунального підприємства дозволить значно скоротити процес повірки, а відповідно, заощадити час і кошти кам’янчан.  

          

Виняток становитимуть лише ті випадки, коли лічильник несправний і потребує ремонту, або ж немає можливості підключити спеціальне обладнання.

Повірити лічильник прямо в квартирі стало можливо завдяки переносній проливній станції. Принцип її роботи полягає у фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних в незалежній пам’яті. Станція автоматично (без участі людини) отримує всю необхідну інформацію. А зняті показники передає до служби державного метрологічного контролю.

Державний повірник аналізує дешифрований  файл і за результатами обчислень видає документ про придатність чи не придатність лічильника води. Увесь процес відбувається без демонтажу і розпломбування лічильника. Тож метод фотофіксації дозволяє знизити час перевірки одного лічильника до 20-ти хвилин, використовуючи при цьому не більше 30-ти літрів води.

Зазначимо, що додаткової оплати послуга не потребує. Адже, відповідно до рішення виконавчого комітету №329 від 19 березня 2015 р., окреме нарахування за повірку лічильників було скасоване, а її вартість включено до тарифів на водопостачання.

 Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський