СПЛАЧУЙТЕ ЗА ПОСЛУГИ ПРЯМО НА НАШОМУ САЙТІ

Відтепер сплатити за послуги КП «Міськтепловоденергія» і ДП «Тепловода» ще простіше. Власники банківських карток з платіжними системами «Visa» або «Master Card» можуть здійснити платежі прямо на сайті підприємства. Для зручності споживачів, серед його сервісів тепер доступна послуга «Оплата онлайн».

 

Для того, щоб скористатися цією послугою потрібно зайти на офіційний сайт КП «Міськтепловоденергія» (http://www.mtve.kp.km.ua/) та відшукати вгорі сторінки розділ «Шввидко оплатити». Натиснувши курсором мишки на кнопку «Оплата онлайн», Ви автоматично перейдете на сервіс для здійснення електронних платежів. Аби ввести пошукові реквізити, вписуєте номер свого особового рахунку або прізвище та ініціали власника рахунку та натискаєте «Далі».

Після цього на екрані з’явиться перелік послуг, за які можна оплатити. Обираєте потрібну та переходите до оплати.

Щоб бути впевненим, що зарахування коштів пройшло правильно і вони гарантовано потрапили на рахунок платника, обов’язково зверніть увагу на правильність введення даних. Призначення платежу від населення має обов’язково містити: номер особового рахунку; прізвище, ім’я, по-батькові власника квартири (або особи, на яку виписано розрахункову книжку); адресу помешкання, за яке проводиться оплата; назву послуги, за яку вона здійснюється. В призначенні платежу від фізичних осіб-підприємців має бути зазначено: номер акта-рахунку або рахунку клієнта; прізвище, ім’я, по-батькові  підприємця; назву послуги, за яку проводиться оплата.

Далі натискаєте курсором мишки на кнопку «Зберегти». На екрані з’явиться повідомлення, про те, що платіж створено. Натискаєте на віконце «Перейти до оплати» і підтверджуєте платіж. 

Після цього Ви побачите віконце для швидкої оплати. Тут потрібно ввести номер Вашої банківської карти, термін її дії, тризначний CVV-код, що вказаний на звороті картки та натиснути «Продовжити». Якщо оплата пройшла успішно, на екрані з’явиться відповідне підтвердження. 

Сподіваємося наш новий сервіс буде корисним і зручним для споживачів, яким більше не доведеться шукати банківські сервіси в Інтернеті чи гаяти час в чергах біля каси. 

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський